Par mani

Kāpēc es esmu izvēlējusies Baha ziedu terapiju? Vienmēr esmu ticējusi, ka cilvēks, kurš dzīvo saskaņā ar dabu, dara lietas, kas patīk un aizrauj, ir uzmanīgs un rūpīgs pret sevi un citiem, neslimo. Slimība vienmēr ir kā signāls, ka ir izjaukta organisma harmonija, līdzsvars. Tāpēc es ir ticu holistiskajai medicīnai, kas uz cilvēku skatās kā uz vienotu, veselu indivīdu. Šis pasaules skats paredz, ka slimībai vai sliktai pašsajūtai meklējam cēloni, nevis definējam un novēršam simptomus. Tieši tāpēc arī esmu izvēlējusies Baha ziedu terapiju. Tās uzmanības centrā ir cilvēks, kā viņš jūtas, vai viņam patīk tas, ko viņš dara, ko savā dzīvē viņš gribētu mainīt… Nevis galva, kuņģis, iesnas vai depresija, kuriem piemeklēt tabletīti. Lielākais ieguvums mācoties Baha ziedu terapiju, es uzskatu, ir spēja novērot un atpazīt savas emocijas. Šo prasmi izkopu rakstot Pašpieredzes dienasgrāmatas visa mācību procesa laikā. Spēja distancēties emocionāli sakāpinātos brīžos palīdz objektīvāk izvērtēt situācijas un pieņemt atbilstošus lēmumus.

Vai izvēlēties mani par savu Baha ziedu konsultantu? Piedāvāju palasīt klientu atsauksmes. Es patiešām no sirds priecājos par katru tikšanos, iespēju uzklausīt un atbalstīt. 

Atsauksmes

Aija

Man ļoti patika sadarboties ar Anitu, jo viņa ir ļoti zinoša par Baha ziediem un to ārstēšanas īpašībām. Pie viņas vērsos sev grūtā dzīves brīdī, novērtēju viņas takta izjūtu un profesionālismu. Konsultācijas laikā nebija neērtu jautājumu vai lieku padomu. Anita atstāja iespaidu, ka labi pazīst cilvēkus un ir apveltīta ar empātiju un cilvēku mīlestību. Viņas pagatavotais Baha ziedu maisījums man ļoti palīdzēja, pasūtīju to arī atkārtoti.

Daina

Ar Anitu Rozīti satikos manā pārmaiņu laikā, ko nevaru saukt par vieglu. Jau pirmajās minūtēs jutu, ka Anita kā cilvēks ir ļoti gaišs un atvērts, kas man atviegloja tālāko sarunu, varēju atbrīvoties un būt es pati, atļauties runāt par visu kas sasāpējis. Konsultācijas laiks paskrēja ātri un tas bija ļoti interesants, Anita ļoti precīzi nodefinēja manas iekšējās psiholoģiskās problēmas un piemeklēja man atbilstošus augu maisījumus. Tā kā esmu no tiem cilvēkiem, kas netic šāda veida brīnumiem un uzskata, ka sevi un savu dzīvi var mainīt tikai intensīvi strādājot ar sevi, es tomēr biju ļoti ieinteresēta, kāda man izvērtīsies terapija lietojot šos augu maisījumus. Sākumā bija grūti atcerēties, ka maisījums ir jālieto, tāpēc pirmajās dienās lietoju ļoti neregulāri, līdz sāku pierast un prāts pats sāka atgādināt par nepieciešamību. Lietošanas laikā jutos psiholoģiski labāk, sākumā šķita, ka tā ir sakritība, bet ar laiku secināju, ka tas ir maisījuma iespaidā. Lai teiktu, ka pēc maisījuma lietošanas esmu atrisinājusi savas problēmas vēl nevaru, bet saprotu, ka tas arī nav iespējams, bet tas labi palīdz kā papildus instruments lai risinātu kādu konkrētu lietu. Esmu jau arī atkārtoti Anitai pasūtījusi maisījumus un arī turpināšu tālāk lietot pēc nepieciešamības. Varu tiešām ieteikt Baha terapiju kā ļoti labu instrumentu dažādu problēmu risināšanai, gan ātram rezultātam, gan ilglaicīgam un nostiprinošam rezultātam! Un, protams, Anitas talants, atvērtība un ieinteresētība dos pievienoto vērtību Baha ziedu maisījumiem.

Santa

Ļoti patika tikšanās ar Anitu un biju ieienteresēta uzzināt kaut ko vairāk par Baha ziedu terapiju, jo ar to sastapos pirmo reizi! Mums bija ļoti jauka saruna un Anita ir ļoti labs sarunu biedrs, kura precīzi piefiksēja manas sajūtas un emocijas. Kā arī uzdeva konkrētus jautājumus, lai izprastu vairāk manu esošo emocionālo situāciju. Bija patīkami satikties un esmu priecīga par savu jauno Baha ziedu maisījumu, kurš šobrīd ir mani kopā ikdienā!

Ieva

Tā kā iepriekš man nav bijusi liela pieredze ar Baha ziediem, konsultācijas laikā bija iespēja vairāk izprast šo terapiju, kā arī uzzināt pamatlietas, kā pašai sev uzlabot pašsajūtu. Saņēmu arī detalizētu skaidrojumu par katru augu, lai labāk izprastu to iedarbību. Kopsummā vērtēju konsultāciju kā ļoti labu, noteikti vajadzības gadījumā došos atkārtoti!

Lelde

Paldies Anitai par iespēju iepazīties ar Baha ziediem! Man ļoti patika konsultācijas, Anitas spēja ieklausīties un uztvert nianses, kuras es pati nebiju pamanījusi savā stāstā. Kā konsultante Anita man likās riktīgi patīkama sarunas biedre, jo viņai ir gan jauks balss tembrs, gan miers, harmonija, sievišķiga enerģija, vienlaikus konsultācija ir strukturēta un rezultatīva. Tas viss palīdzēja arī īsto Baha ziedu/augu izvēlē. Manuprāt, baha ziedi sakrīt ar mazliet ar homeopātijas principiem. Esmu dzirdējusi labas atsauksmes no draugiem par baha ziedu lietošanu gan sev, gan bērniem, un tas noteikti strādā, apzināti vai neapzināti. Daba dziedē, un tas sen vairs nav nekāds noslēpums.

Aiga

Ļoti priecājos, ka Baha ziedu terapiju izvēlējos iziet tieši pie Anitas Rozītes. Anita to vada tā, ka es pilnībā paļāvos un uzticējos viņai, kas ticu, deva labāku rezultātu. Anita ļoti saprotami visu izstāstīja un izskaidroja, process bija saprotams un patīkams. Man pašai šī terapija ļoti palīdzēja, jo galvenokārt, tā mainīja manu domāšanu par jautājumu, ar kuru strādāju terapijā. Apzinos, ka esmu savu uzlabojumu ceļa sākumā, taču Anita ir ļoti uzticams pavadonis šajā ceļā.

Līva

Esmu ļoti priecīga, ka atradu Anitu posmā, kura man tik ļoti bija nepieciešams emocionāls atbalsts. Tobrīd biju bērnu kopšanas atvaļinājuma ar jaunāko bērnu un jutu, ka netieku galā ar jauno situāciju un sevi. Gādīgas, iejūtīgas, bet tajā pašā laika konstruktīvas sarunas laikā, Anita prata no manis izcelt ārā īpašības un emocijas, kuras traucē mierpilni dzīvot, nosaucot tās vārdā, kas jau bija puse no padarīta darbiņa. Man tika izveidots individuālais Baha ziedu maisījums, kuru lietojot piedomāju pie izrunātajām tēmām, un ievēroju Anitas sniegtās lietošanas rekomendācijas. Liels bija mans prieks, ka nākošajās tikšanās reizēs jau varējām pievērsties citu problēmjautājumu risināšanai, jo iepriekšējie bija gandrīz pilnīgi salikti pa plauktiņiem. Man patika arī tas ,ka Anitai ir daudz zināšanu medicīnā, homeopātija, kurām es ļoti uzticos, jo redzu ar kādu aizrautību viņa dara savu darbu :)Paldies!

Anita

Iesaku doties pie Anitas uz konsultāciju, jo pirms tiek ieteikts kāds Baha ziedu maisījums tika ļoti sīki ievākta anamnēze( slimības vēsture) un sūdzibas. Bija sajūta, ka esi zinoša cilvēka rokas, uzklausīta un atbalstīta. Anitas ieteikto Baha ziedu maisījumu lietoju mēnesi un varu teikt, ka sūdzības ar kurām biju griezusies pie Anitas bija izzudušas.

Eva

Saruna bija ērta un atklāta. Pēc sarunas biju tik emocionāli piepildīta un laimīga. Lietoju savu ziedu formulu un jutos labi. Nedaudz pamainījās mans valdonīgums, biju "šeit un tagad", neskrēju laikam pa priekšu. Jutos labi pati ar sevi. Ļoti iesaku sarunu ar Tevi, jo ātri uzķer lietas, emocijas, situācijas ar kurām jāstrādā. Precīzi un tik trāpīgi raksturo situāciju, un iesaki augus, kas palīdz. Galvenais lietot regulāri un vērot izmaiņas.

Ilze, 35g.

Manas Baha ziedu konsultācijas mērķis bija meitiņas veselības un pašsajūtas uzlabošana. Viņai bija alerģija no kaķu spalvām, un tā kā mums bieži nācās saskarties vai ciemoties mājās, kurās ir kaķi, tad redzēju šo kā variantu mūsu situācijai, lai nebūtu jālieto medikamenti. Pirmajās nedēļās alerģijas simptomi saasinājās, bet tad sāka izzust. Un katru reizi saskaroties ar kaķi, simptomi bija arvien mazāki un mazāki. Un ar prieku jāsaka, ka nu jau pēdējās reizes ciemojoties draugu mājās, kurās ir kaķis, meitai nebija ierasto alerģijas simptomu-ne iesnu, ne aiztūkušu, asarojošu actiņu. Vēl viens iemesls, kādēļ izvēlējos Baha ziedus - bija plānota pārcelšanās uz dzīvi citā valstī un vēlējos, lai mūsu 5 gadīgajai meitiņai tas būtu pēc iespējas vieglāks process un bez lieliem pārdzīvojumiem. Jāsaka, ka Baha ziedu maisījums mums tiešām palīdzēja, meita viegli iejutās jaunajā vidē, bija ļoti atvērta komunikācijai ar svešiem bērniem un nebaidījās komunicēt citā valodā. Esmu ļoti priecīga un pateicīga Anitai Rozītei par Baha ziedu konsultāciju, tā bija tik viegla un jauka komunikācija. Bija ārkārtīgi viegli atvērties, jo viņa prata maigi un saudzīgi uzdot jautājumus, kas skāra tajā brīdī sāpīgas tēmas. Noteikti iesaku arī citiem!